KUHL MESSER
info@kuhlmesser.de
Internet: www.kuhlmesser.com

Tüketici bilgileri

Avrupa Komisyonu, https://ec.europa.eu/consumers/odr/ adresinde bulabileceğiniz çevrimiçi uyuşmazlık çözümü (OS) için bir platform sağlar. Bunun dışında şirketimiz herhangi bir tüketici uyuşmazlığı prosedürüne katılmamaktadır.

Gizlilik Politikası

Sorumluluk Reddi
İçindekiler için sorumluluk

Bir hizmet sağlayıcı olarak, Alman Telemedya Yasası (TMG) Madde 7 (1) uyarınca genel mevzuata uygun olarak bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. Bununla birlikte, TMG §§ 8 ila 10 uyarınca, bir hizmet sağlayıcı olarak iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyetlere işaret eden durumları araştırmak zorunda değiliz. Genel yasalar uyarınca bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri bundan etkilenmez. Ancak, bu konudaki sorumluluk sadece somut bir yasa ihlalinin öğrenildiği andan itibaren mümkündür. İlgili ihlallerden haberdar olursak, bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için sorumluluk
Teklifimiz, içerikleri üzerinde hiçbir etkimiz olmayan üçüncü tarafların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu harici içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman sayfaların ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı verildiği sırada olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı verildiği sırada yasa dışı içerikler tespit edilememiştir. Ancak, bağlantılı sayfaların içeriğinin sürekli olarak izlenmesi, yasal bir ihlalin somut göstergeleri olmadan makul değildir. Herhangi bir yasa ihlalinden haberdar olursak, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı
Bu sayfalarda site operatörleri tarafından oluşturulan içerik ve eserler Alman telif hakkı yasasına tabidir. Çoğaltma, işleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının sınırları dışındaki her türlü kullanım, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilir. Bu sitedeki içerik operatör tarafından oluşturulmadığı sürece, üçüncü tarafların telif haklarına saygı gösterilir. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, lütfen bizi uygun şekilde bilgilendirin. Herhangi bir ihlalden haberdar olursak, bu tür içeriği derhal kaldıracağız.

İletişim Formu

Formumuzu doldurarak en kısa sürede sizinle iletişime geçip numunelerimizi ileteceğiz...

İnsana Değer

İNSANLAR İÇİN DEĞER

Odağımıza "insanları" alıyoruz. İnsanı bir "kaynak" olarak değil, bir "değer" olarak görüyoruz. Tüm faaliyetlerimizde "önce insan" demek için yola çıkıyoruz.

Güven

GÜVEN

Güvene dayalı ilişkiler geliştiririz. Söylediğimizi yapar; işimize, sorumluluklarımıza, değerlerimize ve birbirimize sahip çıkarız. Söylem ve eylem bütünlüğüne değer verir, güven veririz.

KALİTE

KALİTE VE ÇÖZÜM ODAKLI

Tüm süreçlerimizde yapıcı ve geliştirici bir yaklaşım benimseriz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ve güveni için kaliteye değer veriyor ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergiliyoruz...

GELİŞMEK

GELİŞMEK VE EVRİMLEŞMEK

Sürdürülebilirliğin; gelişim, değişim ve inovasyonla geleceğini biliyoruz. Sadece teknoloji, üretim ve tesislere değil; insana da yatırım yapıyor ve bilgi paylaşımıyla kurumsal hafızayı güçlendiriyoruz.

sosyal-sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

Ülkemizdeki ve çevremizdeki gelişmelere duyarlılık gösterir; üzerimize düşen görevleri yerine getiririz. Milletimize, kültürel değerlerimize, ailemize ve çevremize karşı duyarlıyız.